Eşya Depolama .

Depolama Ekipmanları

513 Views

        

Eşya Depolama

Eşya depolama hizmeti kullanmadığınız veya saklamak için yer bulamadığınız eşyalarınızın güvenli bir şekilde kullanılmadan saklanması için tercih edilen hizmetlerden bir tanesidir. EVYAP nakliye firması olarak sizlere eşya depolama hizmeti sunmaktayız.

Eşya depolama için depo alanlarımız son teknoloji güvenlik kameraları ile 7/ 24 izleniyor ve 24 saat boyunca güvenlik elemanlarımızın gözetimi altında tutuluyor. Eşya depolama alanlarımızın hepsi sizlere özel kilitler ile kilitlenir ve böylece güvenli bir depolama oluşturulur. Eşya depolama alanına ihtiyaç duyduğunuzda ilk aklınıza gelen şey güvenilir olup olmamasıdır. Herkesin aklına ya eşyalarımın başına bir şey gelirse? Sorusu gelir.

Bu yüzden eşya depolama için seçeceğiniz firmanın güvenilir olması ve güvenlik seviyelerini üst düzeyde tutması gerekir. Bilmediğiniz firmalarla eşya depolama için çalışmamanız gerektiğini belirtmek isteriz.

EVYAP nakliye olarak yıllardır sektörde bulunmamızın ve referanslarımızın yüksek olması sebebi ile oluşan güvenilirliğimiz firmamız için başta gelen bir unsurdur.

EVYAP eşya depolama hizmeti sunarken eşyalarınıza sizin kadar değer vererek koruyor ve muhafaza ediyoruz.

Eşyalarınızın depolanacağı alanlarımız nem ve rutubetten uzak alanlar olup eşyalarınızın türüne ve boyutlarına göre yerleştiriliyor. Depolarımız hijyen kurallarına uygundur. Depolarımıza dezenfektan işlemimiz bulunmaktadır. Eşyalarınızı özel şekilde muhafaza edebileceğimiz halde paketliyor ve depolarımıza yerleştiriyoruz. Eşyalarınız kullanılmadığı halde saklama koşullarımızı yüksek standartlarda tuttuğumuz için yıpranma oluşmuyor.

Bizi iletişim numaramızdan aradığınız da istediğiniz tarihte istediğiniz yerden eşyalarınızı alabilir ve depolarımıza taşıyabiliriz. EVYAP firması olarak çalışanlarımızın hepsi işinde tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. EVYAP eşya depolama alanları 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 gibi depolama alanlarını tarafınıza tahsil eder. Siz de eşyalarınızın size özel alanlarda sizin için muhafaza edildiğini bilerek rahat edersiniz. En önemlisi eşyalarınızı teslim alırken sizler için sigortalıyoruz. EVYAP olarak size sigortalama hizmeti sunarak güvenilirliğimizi arttırıyoruz. Eşya sigortalama hizmetimiz ile eşyalarınızın yangın, sel, deprem gibi doğal afetlere karşı sigortalanması için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

EVYAP evden eve nakliye firması olarak fiyat konusunda da sizleri avantajlı çıkarıyoruz. Eşya depolarımızın belirli bir ücreti yoktur. Ücret eşyalarınızın sayısı, boyutları ve ne kadar saklamak istediğinizin süresi göz önünde tutularak en hesaplı şekilde hesaplanır. Eşya depolama alanında en uygun fiyat garantisini sizlere sunuyor ve en kaliteli, en güvenilir hizmeti sizler için en hesaplı şekilde sağlıyoruz.

Fiyat almak ve eşyalarınızı güvenli bir alanda depolamak istiyorsanız ücretsiz bilgi almak için 0532 472 05 90 iletişim numaramızdan bizi arayabilirsiniz. Çalışanlarımız saklamak istediğiniz eşyalarınızı görerek size piyasaya göre en uygun fiyatı vereceklerdir.

EVYAP nakliye firması olarak eşya depolama alanında bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri hizmetlerimiz sizlerin aramalarını 7/ 24 cevaplıyor. Bize info@evyapnakliyat.com e- posta adresimizden de ulaşabilir, öneri ve şikayetlerinizi bizlere bildirebilirsiniz. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.